Dobra kłótnia – warsztat

Kłócimy się wszyscy i wszędzie – w szkole, w pracy, w sklepie, z partnerem, z szefem, z dziećmi. I to całkowicie normalne. Konflikty i nieporozumienia są naturalną częścią naszych relacji. A czy wiesz, że kłótnia może być dobra? Już 27 stycznia (niedziela) zapraszamy na warsztat “dobra kłótnia”, gdzie dowiesz się jak rozwiązywać konflikty w konstruktywny sposób i jak sprawić, żeby kłótnia stała się pierwszym krokiem do zmiany.
jak się kłócić

Co będziemy robić?

Sytuacji konfliktowej często nie da się uniknąć, nie zmienisz też tego jak inni się zachowują, dlatego na warsztacie będziemy ćwiczyć jak reagować, jak zmieniać swoje zachowanie i jak rozmawiać w i o konfliktach.
  • dowiesz się jak nie pogłębiać konfliktu
  • przećwiczysz jak powiedzieć to, co dla Ciebie ważne w konstruktywny sposób
  • dowiesz się jak reagować na oceny innych
  • nauczysz się jak rozróżniać potrzeby, interesy i strategie działania
  • poznasz zasady dobrej kłótni

Informacje organizacyjne

ZAPISY: +48 795 598 855 lub: biuro@centrumkalm.pl
TERMIN: niedziela, 27.01 2019, 11-16
MIEJSCE: Centrum Kalm ul. Łowicka 19/10, Warszawa
KOSZT: 150 zł
PŁATNOŚĆ: Przelewem na konto: Centrum Kalm, 65 1020 1169 0000 8102 0261 4758

 

Prowadzące

Dominika Krata
Dominika Krata

Jestem psychologiem, trenerem i mediatorem. Na co dzień pracuję jako terapeuta środowiskowy i trener z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi ze spektrum autyzmu, a także wspieram cały system rodzinny w Stowarzyszeniu Terapeutów i Fundacji Scolar. W Centrum Kalm prowadzę konsultacje, wsparcie i poradnictwo psychologiczne dla dorosłych i dzieci. Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej – znajdziesz te informacje – TUTAJ.

Anna Krążyńska
Anna Krążyńska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i trenerem umiejętności miękkich. Na co dzień zajmuję się prowadzeniem konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii dla dorosłych i młodzieży. Prowadzę grupy rozwojowe i warsztaty z zakresu kompetencji miękkich. Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej – znajdziesz te informacje – TUTAJ.

Masz pytania związane ze szkoleniem?